Kategorie

WÓZEK SPACEROWY EMOTION firmy BabyHome

Nowy produkt

50 Przedmiotów

CENA: 999,00 zł

Czy znacie wózek spacerowy lekki, a zarazem stabilny. Taki, który dzięki rewelacyjnej konstrukcji i wyjątkowej zwrotności da się prowadzić jedną ręką, a jednocześnie służy dziecku aż do 3 roku życia. Kompaktowy - składa się w jednej części do niewielkich rozmiarów i mieści w małym miejskim autku albo w bagażniku samochodowym wypchanym po brzegi walizkami? Niezwykle wygodny dla dziecka.

Dodaj do porównania

Darmowa dostawa od:

od 500 zł

Odstąpienie od umowy do:

14 dni

Serwis gwarancyjny:

serwis

Wysyłka w:

1-2 dni

Taki, który sprawdzi się na zakupach w galerii handlowej (niesamowicie zwrotne przednie kółka) oraz na wypadzie wakacyjnym lub weekendowym, na bardziej wymagającym terenie (dobra amortyzacja oraz możliwość blokady przednich kółek).

Wózek o bardzo soczystej i bogatej  kolorystyce oraz nowoczesnym wyglądzie. Taki, który gwarantuje każdemu rodzicowi zazdrosne spojrzenia przechodniów podczas spacerów z dzieckiem? Kuszące…

Przedstawiamy EMOTION – wózek w którym tkwi hiszpański temperament. Jeden z najmodniejszych, najlżejszych – tylko 6 kg. i najbardziej funkcjonalnych wózków na rynku. Przeznaczony dla dzieci do 25 kg. 

Zachwycił mamy na całym Świecie, a teraz ma swoją premierę na polskim rynku. Zapewni Twojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo, a rodzicom da poczucie komfortu odczuwalne każdego dnia.

emo

dla dzieci o wadze do 25 kg

Lekkość
Emotion waży tylko 6 kg. Niska waga sprawia iż codzienne korzystanie z Emotion jest przyjemnością, a jego zwrotność pozwala prowadzić go jedną ręką.

Regulowane siedzisko
Siedzisko rozkłada się do 150º czyniąc z Emotion wózek odpowiedni od 3 miesiaca wzwyż.

 

 

Kompaktowy i łatwy do złożenia
Emotion to wózek kompaktowy, który składa się w banalnie prosty sposób do niewielkich rozmiarów. 

Amortyzacja
Amortyzacja na wszystkie 4 koła zapewnia optymalny komfort jazdy dla dziecka. Opony zamontowane są na kulkowych łożyskach. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą zwrotność wózka. Dodatkowo, wykonane są z takiego samego wytrzymałego materiału, co te stosowane w deskorolkach. Istnieje możliwość zablokowania przednich kółek, co ułatwia jazdę po nierównym terenie.

 

Montaż fotelika samochodowego.
Istnieje możliwość zamontowania na stelażu EMOTION fotelika samochodowego Babyhome – Egg 0+, GRACO lub Maxi Cosi. W tym celu niezbędne są adaptery do fotelików, dostępne w ramach dodatkowych  akcesoriów do wózka. Dzięki tej funkcji - EMOTION może służyć dzieciom praktycznie od urodzenia.

 

Tapicerka 
Emotion posiada zdejmowaną tapicerkę, którą można wyprać lub wyczyścić. 

Kosz na zakupy
Duży kosz na zakupy  z łatwym dostępem.  

Praktyczna budka
Duża budka z możliwością przedłużenia  – świetnie chroni dziecko przed wiatrem i słońcem. Budka posiada niewielkie okienko, które za pomocą magnetycznego mechanizmu zapięcia,  łatwo i szybko zamknąć lub otworzyć. W ten sposób rodzic ma stały podgląd na dziecko.

 

Pasy bezpieczeństwa
Emotion posiada 5 punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z ochraniaczami na ramiona, dla zwiększenia komforty dziecka.

Wygodny i duży podnóżek z możliwością zmiany pozycji – 2 opcje.

Dane techniczne

 

gwarancja

wideo

od 500 zł

14 dni

serwis

gwarancja

wideo

1-2 dni

Podobne produkty