Kategorie

Hulajnoga trójkołowa MINI MICRO oryginalna

Nowy produkt

79 Przedmiotów

CENA: 299,00 zł

-40,00 zł

339,00 zł

Dodaj do porównania

Darmowa dostawa od:

od 500 zł

Odstąpienie od umowy do:

14 dni

Serwis gwarancyjny:

serwis

Wysyłka w:

24 godziny

Dzieci lubią najbardziej ruch, wyzwanie i radość. Rodzice zaś zwracają uwagę na bezpieczeństwo. Połączono wszystkie te elementy w jedną całość i tak powstały hulajnogi Mini MICRO.

Największą frajdę daje unikalny mechanizm skręcania. Dziecko na Mini MICRO balansuje ciałem, by skręcić w lewo lub prawo. Bez trudu panuje nad pojazdem i świetnie się bawi. Przy okazji rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Dzieci intuicyjnie wiedzą, jak jeździć na Mini MICRO, bez niczyjej pomocy łapią na czym polega balansowanie ciałem i jak skręcać.

Mini MICRO jest wyjątkowo stabilna i bezpieczna Dwa kółka z przodu, a podest blisko ziemi - dzięki temu dziecko na Mini MICRO czuje się pewnie. Wytrzymały i szeroki podest ułatwia dziecku stabilną jazdę, pozwalając mu wprawić się przed jazdą na dwukołowej hulajnodze.

Sprawdzające się w domu i na dworze hulajnogi Mini MICRO to wybór najwyższej jakości.

Dostępne kolory: NIEBIESKA, ZIELONA, CZERWONA I FIOLETOWA

Informacje dodatkowe

Wiek dzieci od 3 do 6 lat
Dodatki specjalne unikalny mechanizm skręcania
Rodzaj produktu hulajnoga trzykołowa
Szerokość podestu 220 mm
Rozmiar kół 100 mm, 80 mm
Rodzaj kół poliuretan
Maksymalne obciążenie 20 kg
Wysokość 670 mm
Szerokość 220 mm
Długość 550 mm
Sposób składania wyjmowana kierownica


Szwajcarska precyzja gwarancją najwyższej jakości. Stylowy projekt oraz dobrej jakości materiały gwarantują trwałość i niezawodność produktu.
Kupując od głównego dystrybutora, masz pewność, że kupujesz oryginał. Mini MICRO gwarantują spełnienie wszystkich wymagań i przepisów dotyczących jakości materiałów, wykonania i bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników.
Wystarczy odchylić się lekko w lewo czy prawo, by hulajnoga sama skręciła dzięki unikalnemu mechanizmowi ukrytemu w przedniej osi.
Części do oryginalnych hulajnóg są dostępne i każdą Mini czy Maxi można odświeżyć dla innego dziecka.
Wyjmowana kierownica to gwarancja bezpieczeństwa dla przedszkolaków. Spłaszczoną końcówkę kierownicy przykładamy do płaskiej części otworu w podeście. Naciskamy guziczek bezpieczeństwa i wkładamy do środka. A gdy chcemy zabrać hulajnogę na wakacje, wystarczy wyciągnąć kierownicę. (!)Kierownica jest prawidłowo i bezpiecznie zamocowana, gdy usłyszymy klik.

gwarancja

wideo

od 500 zł

14 dni

serwis

gwarancja

wideo

24 godziny

Podobne produkty