Kategorie

Wózki wielofunkcyjne 

Liczba produktów: 35
na stronę
1 417,00 zł
Wielofunkcyjny aluminiowy wózek NEXXO z ekskluzywnej kolekcji z dodatkami z materiału EKO SKÓRA oraz LEN jest niezwykle lekki i zwrotny. Posiada koła łożyskowane pompowane. Automatyczny i prosty sposób składania stelaża, oraz małe wymiary po złożeniu, ułatwiają transportowanie wózka. System umożliwia montowanie wszystkich elementów, czyli: gondola,...
1 015,00 zł
Wózek wielofunkcyjny  POLARIS to lekki i funkcjonalny  wózek głęboko spacerowy z  możliwością zamontowania fotelika samochodowego. Posiada obszerną i przytulną gondolę  z regulacją oparcia  i  kołyską.
1 049,00 zł
KRASNAL „ POLARIS „  to lekki i funkcjonalny  wózek głęboko spacerowy z  możliwością zamontowania fotelika samochodowego .Obszerna i przytulna  gondola  z  regulacją oparcia  i  kołyską oraz  miękkie zawieszenie  zapewniają dziecku  komfort  podczas  spacerowania.
KRASNAL „ BAVARIO „ - to wózek głęboko spacerowy z możliwością zamontowania fotelika samochodowego.  Łatwy system składania, rozkładania wózka i montażu fotelika samochodowego pozwalają na proste i szybkie posługiwanie się wózkiem. Skrętne kola i elastyczne zawieszenie pozwalają na łatwość spacerowania.
KRASNAL „ BAVARIO white „ - to wózek głęboko spacerowy na białej ramie z możliwością zamontowania fotelika samochodowego.  Łatwy system składania, rozkładania wózka i montażu fotelika samochodowego pozwalają na proste i szybkie posługiwanie się wózkiem. Skrętne kola i elastyczne zawieszenie pozwalają na łatwość spacerowania.
Wózek dziecięcy CORAL - to lekki i funkcjonalny wózek głęboko spacerowy z możliwością zamontowania fotelika samochodowego  dla najbardziej wymagających rodziców , którzy cenią nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.  Łatwy system składania, rozkładania wózka i montażu fotelika samochodowego pozwalają na proste i szybkie posługiwanie się wózkiem.
Wózek dziecięcy CORAL - to lekki i funkcjonalny wózek głęboko spacerowy z możliwością zamontowania fotelika samochodowego  dla najbardziej wymagających rodziców , którzy cenią nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.
Wózek dziecięcy CORAL - to lekki i funkcjonalny wózek głęboko - spacerowy  dla najbardziej wymagających rodziców , którzy cenią nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. 
Wózek Coral 2w1 + adaptery pasujące do fotelików: - CYBEX : ATON- MAXI COSI : CITI - MAXI COSI : CABRIOFIX - MAXI COSI : PEBBLE- MIMAS :  1ST SAFETY
Pokaż 1 - 9 z 35 produktów