Kategorie

Na rower 

Liczba produktów: 16
na stronę
Nie trzeba już pozbawiać dziecka wspólnej przejażdżki rowerowej, bo teraz z Bobike mini City maluch może odkrywać świat. Na tym przednim foteliku z osłoną dziecko jest bezpieczne i ma zapewniony komfort i wygodę.
Szyba/osłona pasuje do fotelika rowerowego MINI EXCLISIVE
W foteliku rowerowym Bobike Maxi dziecko jest maksymalnie chronione podczas jazdy z tyłu. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 9 m-ca do 6 lat i max.wagi 22 kg.
Bobike Junior Classic to wielofunkcyjny fotelik rowerowy, idealny dla większych dzieci. Odpowiedni dla dzieci od 5 lat do 10 lat i wadze od 20 kg do 35 kg.
MyBasket to holenderski innowacyjny koszyk rowerowy – niezwykle prosty w montażu i bardzo praktyczny – pasuje na prawie każdy rower! MyBasket to pierwszy produkt z Click & Go.
Zestaw zawiera : Pudełko  Wodoodporne słuchawki douszne Power On / Czarne 2 x wielkości ergonomicznych wkładek dousznych   3 x wielkości ergonomicznych wkładek dousznych  FIT (S/M/L) Kabel do ładowania Carry Box do przechowywania i transportowania słuchawek Instrukcja PL i EN
Fotelik rowerowy Bobike na przód w zestawie z osłoną przeciwwiatrową. BOBIKE foteliki rowerowe to marka ceniona w Europie i na świecie. Bobike to absolutny zwycięzca pośród fotelików rowerowych i silny partner dla bezpieczeństwa produktów!  
W foteliku rowerowym Bobike Maxi dziecko jest maksymalnie chronione podczas jazdy z tyłu. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 9 m-ca do 6 lat i max.wagi 22 kg.
BOBIKE foteliki rowerowe to marka ceniona w Europie i na świecie. Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi dla BOBIKE.
Pokaż 1 - 9 z 16 produktów