Kategorie

Wózki dziecięce 

Liczba produktów: 208
na stronę
1 599,00 zł 2 499,00 zł
Wózek głęboko-spacerowy BINQUE DAILY packSpecial edition - DENIMWygodny wózek z gondolą i spacerówką, w komplecie ze śpiworkiem i adapterami dofotelika Maxi Cosi w najnowszej kolekcji KOELSTRA – modny design denim jeans !
Śliczny, lekki, funkcjonalny.... wózek spacerowy firmy KEES K2Go. Bardzo wygodny w prowadzeniu, a rozkłada się i składa jedną ręką.
Rewelacyjny wózek spacerowy marki KEES. Wózek K2Go, to lekki, kompaktowy wózek spacerowy.
2 099,00 zł
Wózek dla bliźniąt i rodzeństwa. Wersja spacerowa. W opcji dodatkowej: gondolki dla noworodków, przykrycie na nóżki, folia przeciwdeszczowa.
1 417,00 zł
Wielofunkcyjny aluminiowy wózek NEXXO z ekskluzywnej kolekcji z dodatkami z materiału EKO SKÓRA oraz LEN jest niezwykle lekki i zwrotny. Posiada koła łożyskowane pompowane. Automatyczny i prosty sposób składania stelaża, oraz małe wymiary po złożeniu, ułatwiają transportowanie wózka. System umożliwia montowanie wszystkich elementów, czyli: gondola,...
Komfortowy wózek spacerowy o solidnej konstrukcji, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Przeznaczony dla dzieci od 8 miesięcy do 3 lat.
1 388,00 zł
Wózek dla bliźniąt i rodzeństwa. W komplecie pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa. W opcji nosidełko dla niemowlaka.
1 015,00 zł
Wózek wielofunkcyjny  POLARIS to lekki i funkcjonalny  wózek głęboko spacerowy z  możliwością zamontowania fotelika samochodowego. Posiada obszerną i przytulną gondolę  z regulacją oparcia  i  kołyską.
Komfortowy wózek spacerowy o solidnej konstrukcji, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Przeznaczony dla dzieci od 8 miesięcy do 3 lat.
Pokaż 1 - 9 z 208 produktów